У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького нещодавно відбувся кастинг вокалістів.

Найкращі учасники були рекомендовані окремо до вокального гурту «Мелодія» та сольного виконання.

Відібрані до гурту:

1. Каріна Пуренкова (1 курс, ННІ початкової освіти, соціальної роботи і мистецтва)
  2. Катерина Кутненко (1 курс, ННІ іноземних мов)
  3. Карніа П’ятикова (1 курс, ННІ іноземних мов)
  4. Ліза Ільченко (1 курс, ННІ іноземних мов)
  5. Ангеліна Кадиш (1 курс, ННІ економіки і права)
  6. Вікторія Засядько (1 курс, ННІ української філології та соціальних комунікацій)

Рекомендовані до сольного виконання:

2. Алла Пономаренко (3 курс, ННІ української філології та соціальних комунікацій)
  3. Ліза Ільченко (1 курс, ННІ іноземних мов)
  4. Ангеліна Кадиш (1 курс, ННІ економіки і права)
  5. Вікторія Засядько (1 курс, ННІ української філології та соціальних комунікацій)
  6. Андрій Назаренко (1 курс, ННІ української філології та соціальних комунікацій)
  7. Лілія Шевченко (1 курс, ННІ економіки і права)
  8. Ірина Черевко (2 курс, Психологічний факультет)

Вітаємо наших талановитих вокалістів!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького