Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко вітає з Міжнародним днем студентів:

Вітаю з Міжнародним днем студентів нашу талановиту, яскраву, перспективну молодь! Перед вами відкриті всі кордони, ваші можливості необмежені. Вам під силу здійснити те, про що багато поколінь українців лише мріяли, борючись за власну державність і незалежність.

Переконаний, що інтелект, професійність та завзятість забезпечать вам успіх і самореалізацію в Україні.

Бо куди б не закинула доля, ваш патріотизм завжди буде кликати до рідних порогів.Адже саме тут потрібні ваші знання і вміння, ваше небайдуже серце. Вірю в вас, дорогі студенти!

Пишаюся тим, що маю змогу долучитися до процесу вашого дорослішання, особистісного становлення! Бажаю не згаяти жодної хвилини найкращих у житті студентських років. Навчайтеся, розвивайтеся, кохайте і щодня рухайтесь уперед! А ми готові щедро ділитися знаннями, досвідом, підтримати всі ваші починання та ініціативи!

Миру добробуту і здоров’я всім, хто є або був студентом!

Ректор Олександр Черевко