Відповідно до умов контракту з Міністерством освіти і науки України ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко прозвітував про свою роботу в 2018 році.Це підсумок зробленого за рік колективом університету.

Звіт ректора заслухали делегати конференції трудового колективу університету. Його також опубліковано в газеті «Наш національний» та на сайті університету.

В обговоренні звіту взяли участь директор навчально-наукового інституту економіки і права Василь Андрусяк, директор навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров’я Леонід Нечипоренко, відповідальний секретар приймальної комісії Людмила Смалиус, заступник голови профкому університету Олександр Ілюха, голова Ради молодих учених Наталія Зачосова, голова Студентської ради Аліна Козлова, головний інженер університету Дмитро Улітов.

Ректор відповів на питання делегатів конференції.

Дивіться про це у сюжеті ТРК «Ільдана»:

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького