Низку потреб військових вдалося задовольнити силами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Представнику військової частини A3335 було передано 30 тисяч гривень для потреб мобільної вогневої групи.

10500 грн перераховано випускнику ННІ економіки і права, який зараз захищає Батьківщину у лавах 1-го окремого механізованого батальйону «Вовки да Вінчі».

10000 грн перерахували для потреб військової частини ВЧ 3061.

Ініціативу університету підхоплюють і випускники, і люди, які прагнуть допомагати армії.

Так, випускник ННІ іноземних мов Олексій Єгоров передав для ВЧ  3061 необхідні речі — рюкзаки, сухий душ, налобні ліхтарі.

Постійно долучається до університетських зборів уродженець Донеччини  Денис Ковачич із командою друзів.

— Від початку повномасштабного вторгнення університет на різних благодійних заходах  зібрав понад 1 мільйона 700 тисяч  гривень — на спорядження, автомобілі, старлінки, генератори, дальноміри, прилади нічного бачення та інші потреби вояків. Відправляли їм гуманітарні вантажі. Складно підрахувати, скільки кілометрів маскувальних сіток сплетено, скільки зібрано і передано ліків, необхідних речей, скільки проведено благодійних акцій і марафонів. Але ми не зупинимося, доки ворога не проженуть із нашої землі. Дякуємо нашим захисникам! Віримо в Перемогу і працюємо на неї! — говорить ректор ЧНУ Олександр Черевко.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького