Посол Вірменії в Україні, вірменський дипломат Володимир Карапетян привітав ЧНУ зі 100-літнім ювілеєм.

«Щиро вітаю професорсько-викладацький колектив і всix студентів славним ювілеєм- 100-річчям від дня заснування Черкаського національного університету iмені Богдана Хмельницького.

За весь час свого існування Ваш ВУЗ випустив десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів у різних галузях, які, я впевнений, працюють в інтелектуальному просторі України і на благо України.

Оскільки пріоритетним напрямом розвитку Університету є інтернаціоналізація освіти та пошук нових форм міжнародного співробітництва, мене втішає, що Ваш заклад підтримує міжнародні зв'язки із Єреванським державним університетом, моєю аlma mater.

Маю надію, що нинішні студенти продовжать добрі традиції попередніх поколінь i своїми досягненнями прославлятимуть свій Університет і творитимуть історію своєї країни в майбутньому.

На жаль, не зможу бути присутнім особисто на урочистостях, але Посольство представлятиме гідна людина, щирий друг Університету і Ваш особисто - почесний Консул Bірменії в Черкасах Андранік Казарян.

Бажаю усім вам міцного здоров'я, мирного неба, творчої наснаги та нових досягнень в iм'я України».

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького