З нагоди ювілею колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримав відзнаки, нагороди і цінні подарунки.

За сумлінну працю, наукові здобутки, вагомий внесок у справу виховання молоді і в розвиток Черкаського національного університету понад 100 представників колективу отримали заслужені нагороди від Черкаської обласної ради та Черкаської облдержадміністрації, Черкаської міської ради, Національної академії педагогічних наук України, Національної академії медичних наук, Спілки ректорів закладів вищої освіти України, а також від університету. Колектив також отримав подяки і грамоти від партнерів.

Працівники ЧНУ отримали 28 почесних грамот і подяк Міністерства освіти і науки України. Доцентка Наталія Герасимова та професорка Лідія Кавун нагороджені нагрудними знаками «Відмінник освіти».

Грамотою Черкаської ОДА і Черкаської обласної ради з врученням нагрудного знака «За заслуги перед Черкащиною» були нагороджені професори Федір Боєчко та Володимир Поліщук. Професор Олександр Перехрест став членом-кореспондентом  Української Академії історичних наук. 10 працівникам голова Черкаської ОДА  Олександр Скічко вручив під час урочистої академії грамоти. 6 працівників нагороджені грамотами Черкаської обласної ради. 8 осіб відзначені грамотами управління освіти і науки Черкаської ОДА. 11 осіб отримали відзнаки міського голови м. Черкаси, Черкаської міської ради, виконкому Черкаської міської ради. Почесну грамоту Черкаської міської ради міський голова Анатолій Бондаренко вручив під час урочистостей ректору університету.

Вручено було також низку академічних  медалей Національної академії педагогічних наук України. Медаллю «Ушинський К.Д.» нагороджений професор Володимир Лизогуб, «Іван Франко» — доцент Григорій Голиш, «Леся Українка» — професорка Інна Кукуленко-Лук’янець. Професори Олександр Черевко, Світлана Жаботинська, Тимофій Десятов отримали медаль «Григорій Сковорода». 11 працівників отримали грамоти і подяки. Почесну грамоту Національної академії педагогічних наук трудовому колективу університету отримав ректор Олександр Черевко.

7 працівників ЧНУ отримали нагрудний знак «Почесна відзнака ректора». Почесними нагородами, подяками ректора відзначені 20 працівників та аспірантів університету.

Президент Національної академії медичних наук України, член Наглядової ради університету Віталій Цимбалюк, вітаючи навчальний заклад зі сторіччям, нагородив ректора відзнакою академії — орденом Преподобного Агапіта Цілителя Печерського. Голова Спілки ректорів закладів вищої освіти України Петро Куліков вручив Олександру Володимировичу почесну відзнаку Спілки.

Від імені Першого віце-прем’єр-міністра України, Міністра економіки України університет привітав його радник Віктор Жадько. Він передав низку шевченкознавчих видань університету та його бібліотеці.

Дивіться всі фото з нагородження:

Науково-практична конференція «ЧНУ: сто років становлення»

Урочиста академія з нагоди сторіччя університету

Університет продовжує отримувати вітання з ювілеєм!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького