Докторка філософських наук кафедри освітнього і соціокультурного менеджменту та соціальної роботи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, гарант освітньої програми «Соціальна робота» Олена Коломієць взяла участь у зустрічі з Міністеркою соціальної політики України Оксаною Жолнович та з представниками освітнього середовища України.

Нові виклики сьогодення обумовлюють нові завдання та напрями соціальної роботи. У ході зустрічі обговорювали актуальні питання теми «Нові горизонти соціальної роботи: роль освіти». Під час дискусії пані Оксана Жолнович представила візію майбутнього соціальної сфери, шляхи реформування соціальної політики за стандартами ЄС, наголосила на підвищенні престижу професії, удосконалення та створення нових стандартів соціальних послуг, що є поштовхом для удосконалення підготовки майбутніх фахівців соціальної роботи у закладах вищої освіти. Також було закцентовано увагу  на тому, що нині не вистачає фахівців з соціальної роботи, тому буде додаткова державна підтримка та замовлення на підготовку фахівців спеціальності 231 «Соціальна робота».

Кафедра освітнього і соціокультурного менеджменту та соціальної роботи