З’явилася інформація про черкащанина, який загинув 22 березня, захищаючи український Маріуполь. Боєць полку «Азов», Коцуконь Олександр Олександрович, друг Арс, навчався у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. про це повідомляє видання ЗМІ.ck.ua

Про це повідомив командир другого батальйону полку ССО «Азов» Дмитро Кухарчук.

«Ще в 2018, коли Арс був студентом журналістики в ЧНУ і йому прийшла повістка — Саша пішов служити до Національної Гвардії України, але завжди мріяв стати "азовцем". У 2020 мрія здійснилася — перевівся до КМБ, де показав себе найкращим.

Смертельне кульове поранення — найдостойніша смерть для чоловіка, але такі, як Арс, мали би творити Україну після війни. Тому помста за нього, як і за кожного "азовця" буде в стократному вимірі», — відзначив Кухарчук.

Всім, хто хоче допомогти мамі захисника: 5168 7554 5376 5683 Коцуконь Оксана Валеріївна.

Співчуття рідним! Світла пам’ять Герою!

Прощання з загиблим у Маріуполі «Азовцем» у п‘ятницю 5 серпня о 13:30 в Черкасах на Площі слави (біля Свято-Троїцького Катедрального Собору)

Джерело: ЗМІ.ck.ua