Усупереч спробам рашистів порушити нормальний перебіг науково-освітнього життя, у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького дбають про якісну освіту. Студенти ННІ міжнародних відносин, історії та філософії успішно освоюють теорію, працюючи онлайн. Але не забувають і про практичну складову освітнього процесу.

Завдячуючи сприятливим погодним умовам, які склалися на сьогодні, – щедрі дощі та погожі теплі дні — вони успішно проводять польові археологічні обстеження.

Цими днями студенти першого курсу спеціальності «Історія та археологія» знайшли на поверхні землі цікавий артефакт: досконало виготовлений ніж із кременю. Він відноситься до пізнього етапу кам’яної доби. Точне датування часу його виготовлення зараз встановлюється фахівцями-археологами.

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії