У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького нагородили призерів XIV літньої Універсіади України. Ними стали гравці футбольної команди, учасники команд із легкої атлетики та спортивної гімнастики.

Нагадаємо, що днями в Тернополі відбулося закриття XIV літньої Універсіади України.

Студенти ЧНУ за її підсумками здобули ряд вагомих перемог у своїй категорії.

Футболісти поступилася в результаті серії пенальті команді Національного університету фізичного виховання і спорту та посіли ІІ місце серед студентів України.

Відзначилися й легкоатлети: у штовханні ядра Світлана Марусенко зайняла перше місце; у бігу на 400 метрів Тетяна Безшийко посіла 2 місце; на 5-кілометровій дистанції бронзова нагорода дісталася Валентині Михайлик.

Також третє місце посіла чоловіча естафетна команда в складі Богдана Щибрі, Станіслава Гавриша, Панаса Зінченка, Вадима Харківського.

Жіноча команда зі спортивної гімнастики завоювала ІІІ командне місце.

Переможців вітали у рідному університеті. Ректорат, директори всіх інститутів та факультетів аплодували титулованим студентам та їхнім тренерам.

— За успіхами, як правило, стоїть серйозна робота, — зазначив ректор Олександр Черевко. — Тому дякую всім викладачам, тренерам, директору спортивного клубу «Богдан», а головне — самим спортсменам. Пам’ятайте, що в рідному університеті за вас вболівають, вами пишаються і радіють вашим перемогам. Ви — візитівка свого навчального закладу!

Ректор, голова відокремленого підрозділу Спортивної студентської спілки України в Черкаській області вручив студентам спортивні нагороди, оголосив наказ про преміювання та побажав нових здобутків.Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького