У Міжнародний день жінок і дівчат у науці у студії «UA: Черкаси» розповіли про себе успішні жінки-науковці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Старший викладач кафедри початкової освіти Наталія Байдюк — цілеспрямована, завжди досягає своєї мети, не уявляє свого життя без науки, викладацької і громадської діяльності.

Понад 10 років займається гендерною тематикою, захистила дисертацію з ґендерної проблематики і на сьогодні є членом всеукраїнської Громадської ради з ґендерних питань.

У минулому році науковець увійшла до списку 500 найактивніших жінок України завдяки своїй суспільній діяльності. Як досягла успіху та чому її зацікавила саме така тема досліджень — йдеться у сюжеті:

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького