Традиційно до Міжнародного дня Землі присвячено відзначення Дня ННІ природничих та аграрних наук 22 квітня.

Святкування 2021 року — особливе, адже Черкаський національний університет святкує свій столітній ювілей. У Черкаському інституті народної освіти у 1921 році функціонувало три відділення, одне з яких — природниче. Тож, історія інституту природничих та аграрних наук налічує 100 років!

Карантинні обмеження — не привід не святкувати, тому дивіться вітання на ютуб-каналі інституту. Запрошуємо студентів, випускників, викладачів та всіх прихильників інституту писати свої вітання з нагоди Дня інституту в коментарях до відео на ютуб-каналі.

Серед тих, хто залишить свої коментарі протягом тижня, будуть розіграні пам'ятні подарунки. Для цього треба бути обов'язково підписаним на ютуб-канал інституту.

ННІ природничих та аграрних наук