Студенти та викладачі ННІ природничих та аграрних наук відвідали науковий семінар щодо бази даних із біорізноманіття GBIF 18 листопада.

GBIF — найбільша у світі відкрита база даних із біорізноманіття. Нині це потужний інструмент для науковців та фахівців з охорони природи.

Спікерами на заході виступили Олексій Василюк й Олексій Марущак, які працюють в Інституті зоології ім. І. І. Шмальгаузена та представляють Українську природоохоронну групу. Вони поділилися власним досвідом завантаження даних до GBIF та їх використання.

Учасники закликали студентів приєднуватись до збору та публікації даних у GBIF. Це дозволить кожному зробити внесок у вивчення біорізноманіття України та в перспективі — мати цитування своїх результатів досліджень.

ННІ природничих та аграрних наук