Науково-методичний семінар «Сучасний підручник з української мови в контекстному вимірі шкільної освіти» відбувся в межах Тижня науки.

Мета семінару — здійснити структурно-функціональний аналіз сучасних підручників з української мови.

Автори: Н. Б. Голуб, О. М. Горошкіна, О. М. Авраменко, С. Я. Єрмоленко та інші.

Тема семінару особливо актуальна нині — в умовах стандартизації змісту мовної освіти.

Практичне значення семінару — запропонувати комплексний підхід до аналізу сучасного підручника з мови.

Серед учасників семінару були: Тетяна Симоненко — доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри методики навчання, стилістики та культури української мови; Наталя Остапенко — доктор педагогічних наук, професор; Вікторія Руденко — кандидат педагогічних наук, доцент; Олена Красовська — кандидат філологічних наук, доцент; Наталя Руденко — кандидат філологічних наук, доцент; Людмила Боть — кандидат філологічних наук, доцент; Галина Чорновол — кандидат філологічних наук, доцент; Ольга Осадча — кандидат філологічних наук, викладач; студенти-філологи ННІ УФСК, учителі-словесники міста Черкас.

Кафедра методики навчання, стилістики та культури української мови