Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22-х років відбувся з 23 по 30 січня у Тернополі. Цими змаганнями боксери відкрили сезон.

За медалі на чемпіонаті змагались найсильніші боксери з усієї України. Про це повідомляє управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Черкаську область у жіночій першості представляли три спортсменки. Серед них — студентка (Анастасія Шаргородська) та випускниця (Кароліна Махно) Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Вони зуміли вибороти нагороди. Кароліна Махно у ваговій категорії 75 кілограми стала чемпіонкою України. Анастасія Шаргородська здобула срібну медаль у ваговій категорії 57 кілограмів.

За підсумками змаганнях тренери сформують збірну команду України до 22 років. Сильніші боксери представлять країну на чемпіонаті Європи, який відбудеться у середині березня у Хорватії.