bgb

Стартує творчий проєкт «Суботні мистецькі вечори "Student’s art autumn"» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, який цього року реалізується спільно з Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Ініціювали й реалізують проєкт учасники «Фабрики музичного мистецтва "Voices"» разом із художньою керівницею Яною Боровик, начальницею відділу виховної  роботи Анною Прокопчук.

Основна ідея — об’єднання талановитої молоді закладів освіти та мистецьких заходів задля популяризації національно-патріотичної ідеї, можливість прояву емоцій і переживань в часи війни через багатогранні напрямки мистецтва та підтримка української армії.

Програма розрахована на вересень — жовтень 2024 року:

14.09.2024 Вечір естрадно-патріотичної пісні «Голос життя»

20.09.2024 Вечір авторської творчості «Я тут». «Я Україна»

28.09.2024 Вечір інструментальної музики «Мелодії перемоги»

05.10.2024 Вечір акустичної cover музики «Пісня — душа»

До участі у заходах запрошуються солісти, гурти, колективи, автори та виконавці власних творів, поети та художники закладів освіти та культури міста — усі, хто готовий дарувати свою творчість задля перемоги та ЗСУ.

Заявити про бажання долучитись до програм проєкту можна, зв’язавшись із представниками організаційного комітету:

Анна Прокопчук — 0634277365 (telegram/viber)

Яна Боровик — 0934338621 (telegram/viber)

Анастасія Шостя — voices_vocal.studio (instagram)

Місце проведення: Університетська площа (бульвар Шевченка, 81)

Початок заходів: 16:00

Будемо раді всіх бачити на Університетській площі!