Викладачі кафедри військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провели День відкритих дверей.

Абітурієнти ознайомилися з особливостями навчання офіцерів запасу. Завідувач кафедри Володимир Вареник розповів їм про умови вступу, перспективи служби у Збройних Силах України. Крім цього, він наголосив, що кафедра військової підготовки готує спеціалістів за двома військово-обліковими спеціальностями — «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів» та «Психологія».

Учасників зустрічі ознайомили з навчальними кабінетами кафедри, з виставкою стрілецької зброї, боєприпасів та військового спорядження, яку підготував начальник відділення озброєння, військового майна та техніки кафедри військової підготовки, учасник АТО, який свого часу тримав оборону в Донецькому аеропорту, Євгеній Івко.

Для гостей також організували зустріч із учасниками Операції об’єднаних сил.

Кафедра військової підготовки