На кафедрі німецької філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького підбито підсумки реалізації міжнародної програми DEUTSCH LEHREN LERNEN / ВЧИМОСЯ НАВЧАТИ НІМЕЦЬКОЇ).

Студенти-магістранти 2 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)) отримали міжнародні сертифікати після успішного проходження курсу DLL 6.

Курс реалізується у співпраці з Goethe-Institut Ukraine. Отримані сертифікати демонструють професійне зростання здобувачів освіти та відкривають нові можливості у подальшій професійній діяльності.

— Кафедра німецької філології та я особисто висловлюємо подяку вчительці Першої міської гімназії Надії Карнауховій, яка надавала поради здобувачам освіти під час проходження практики в школі та була присутня при врученні сертифікатів. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, — говорить тьютор курсу, завідувачка кафедри Леся Овсієнко.

ННІ іноземних мов