Добрими справами та допомогою Збройним Силам України відзначило студентство Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Міжнародний день студентів.

Замість розваг студенти ННІ іноземних мов встановили свій особистий рекорд — сплели маскувальну сітку за 4 години.

— У Міжнародний день студентів студентська рада ННІ іноземних мов за сприяння благодійної громадської організації «Січ» зібрала однодумців, щоб сплести маскувальну сітку. А традиційних святкувань буде ще багато, після перемоги, — пишуть студенти у соцмережах.

Студенти ННІ міжнародних відносин, історії та філософії також долучилися до благодійності — взяли участь у зборі гуманітарного вантажу для деокупованого Херсону.

Нагадаємо, на зустрічі зі студактивом Черкаського національного голова студради психологічного факультету Максим Дубін запропонував відгукнутися на заклик Міністерства охорони здоров’я та стати донорами крові для поранених бійців.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького