25 квітня 2018 року на механіко-математичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося підсумкове засідання Всеукраїнського конкурсу наукових робіт із спеціальностей «Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)».

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 65 студентських наукових робіт, які надійшли з 35 вищих навчальних закладів України. На підсумковій науково-практичній конференції, яка відбулася у Львівському університеті, молоді знавці математики виголосили 24 наукові доповіді.

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького представив студент 4 курсу Навчально-наукового інституту інформаційних та освітніх технологій Богдан Тимошенко.

Робота студента «Метод апріорних оцінок у теорії диференціальних нерівностей» за рішенням галузевої конкурсної комісії отримала диплом третього ступеня.

Секретар галузевої конкурсної комісії Ігор Кузь вітає Богдана Тимошенка

За матеріалом прес-служби Львівського національного університету імені Івана Франка