Студенти 1-го курсу ННІ економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спеціальності «Право» разом зі своїми кураторами, викладачками кафедри державно-правових дисциплін Інною Лубко та Тетяною Коваль відвідали Державну міграційну службу Черкаської області.

Майбутні юристи дізналися про місію, структуру, цінності служби та основні напрями її діяльності.

Фахівці управління розповіли про особливості функціонування Єдиного державного демографічного реєстру, підстави набуття та припинення громадянства України, адміністративні послуги, які мають змогу отримати жителі та гості Черкащини.
Особливу зацікавленість викликала  окрема зала  для оформлення біометричних документів громадянам України та іноземцям. Студенти могли оцінити, наскільки простою, зручною та доступною є вказана процедура.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву та пресслужбі управління ДМС у Черкаській області за цікавий і змістовний захід.

Кафедра державно-правових дисциплін