bgb

Студентка 1 курсу магістратури ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анастасія Лозова взяла участь у науковій конференції в м. Саламанка, Іспанія.

Анастасія поділилася своїми враженнями:

— Навчаючись по програмі Erasmus+ як магістр в Університеті Вальядоліду, нещодавно отримала надзвичайно приємну новину від одного з іспанських професорів — можливість долучитися до організації 34-ї наукової конференції SEDERI 2024, яка відбулася в Саламанці. Ця конференція є однією з найпрестижніших у своїй галузі, адже туди з'їжджаються науковці з усього світу: Ірландія, Греція, Іспанія, Україна та багато інших країн. Протягом цього часу я працювала в команді з іншими такими ж волонтерами, вчилася новим методам та підходам до організації таких масштабних заходів. Моя участь у конференції не обмежувалася лише організаційною роботою. Я мала можливість бути слухачем наукових доповідей та брати участь у дискусіях з провідними професорами й дослідниками з усього світу. Одним із найприємніших моментів для мене стала зустріч з українською науковицею Олександрою Філоненко з Миколаєва. Це була несподівана, але дуже приємна можливість поспілкуватися рідною мовою на такому міжнародному заході так далеко від дому.

За свою роботу я була відзначена сертифікатом, що підтверджує мої досягнення та внесок у проведення конференції. Цей сертифікат став не тільки визнанням моєї праці, але й цінним доповненням до мого професійного портфоліо.

Цей досвід був для мене надзвичайно цінним та цікавим. Він допоміг мені не лише покращити свої навички в організаційній роботі, але й збагатив мене новими знаннями та контактами у науковій сфері. Участь у конференції SEDERI 2024 стала важливим кроком у моєму професійному розвитку на міжнародному рівні.

ННІ іноземних мов