Усеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2019-2020 навчальних років відбудеться в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Конкурс організовується щорічно з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у закладах вищої освіти.

Конкурс проводитиметься у два етапи.

Перший тур — у ЧНУ імені Богдана Хмельницького, жовтень 2019 року - січень 2020 року; другий тур — у базових вищих навчальних закладах, лютий-квітень 2020 року.

Наголошуємо, що студентська наукова робота має бути підготовлена відповідно до вимог Положення про конкурс. Разом із роботою подаються заповнені відомості про її авторів.

Детальнішу інформацію можна отримати в ННЦ зовнішніх та міжнародних зв'язків, кімната 227, навчальний корпус № 1.

З порядком проведення та умовами конкурсу можна ознайомитися за покликаннями, наведеними нижче:

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

ННЦ зовнішніх та міжнародних зв'язків
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького