Оголошено результати конкурсу на отримання гранту для навчання в іспанському університеті Вальядоліда за програмою Еразмус +.

Грант у межах проєкту з міжнародної кредитної мобільності Erasmus + KA 107 отримала студентка ННІ іноземних мов (аплікаційний номер 8080) Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Про це інформують у навчально-науковому центрі зовнішніх і міжнародних зв’язків університету. Остаточне рішення за номінацією приймає університет Вальядоліда.

Нагадаємо, студентка ЧНУ Валентина Сенатор вже навчалася в одному з найстаріших університетів світу протягом весняного семестру 2020-2021 н. р.. Навчання повністю фінансується програмою Еразмус+.

Вітаємо її наступницю з отриманням гранту та бажаємо успішного й цікавого навчання!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького