Футбольна команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилася до встановлення національного рекорду «Найтриваліший футбольний матч».

Серед учасників футбольної події — молодь, люди старшого віку, представники громадських організацій та приватних підприємств та професійні спортсмени. Активну участь у футбольному матчі взяла також і команда Черкаського національного.

Голова відокремленого підрозділу Спортивної студентської спілки України, ректор ЧНУ Олександр Черевко зазначив:

«Наша університетська громада постійно пропагує спорт і здоровий спосіб життя. Викладачі й студенти ініціюють різноманітні спортивні акції та підтримують спортивні заходи на Черкащині. Це важлива робота, що проводиться постійно».

Вболівали за футболістів викладачі та студенти ЧНУ.

«Я радий, що разом із командою університету долучився до встановлення національного рекорду. Дякую за можливість вкотре продемонструвати спортивну підготовку», — каже студент ННІ фізичної культури спорту та здоров'я Артем Масоха.

Детальніше про фрагменти з гри та емоції спортсменів пропонуємо переглянути на фото.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького