Чергове засідання філософського гуртка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на тему «Феномен страху: філософський, соціологічний та психологічний аспекти» відбувся в ННІ міжнародних відносин, історії та філософії.

У підготовці, проведенні заходу та дискусійному обговоренні взяли активну участь студенти-другокурсники історичного відділення інституту.

До розгляду були запропоновані різні питання, такі як: «Чи є страх позитивним явищем людського життя?», «Звідки береться страх?», «Боротися чи приймати страх?» тощо. Також розроблялися плани майбутніх творчих та дослідницьких заходів. Засідання гуртка пройшло у невимушеній, жвавій атмосфері, учасники охоче брали участь у дискусіях, наводячи різні приклади та ілюстрації своїх тез і тверджень.

На завершення було прийняте рішення про проведення святкового, передноворічного, засідання.

Кожен охочий може запропонувати тему майбутнього засідання: для цього треба звернутися до Аліни Чорниш (кафедра філософії та релігієзнавства) до 13.12.2019 року.

Куратор філософського гуртка — Світлана Зайцева.

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії