Завершився міжнародний інформаційний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні. Він став знаковим для Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Національний Еразмус+ офіс в Україні визнав університет асоційованим партнером.

Наші науковці Світлана Жаботинська, Олена Вовк, Людмила Швидка, Тетяна Бондаренко, Олена Радченко, Наталія Сливка, Вікторія Токарчук, Світлана Коваль, Олеся Нестеренко вибороли європейські гранти. Вони реалізують проєкти у царині академічної мобільності, якості викладання іноземної мови, журналістики відповідно до стандартів ЄС.

— Для нас це вагоме досягнення. Дякую колегам за професіоналізм і внесок у визнання університету європейською спільнотою! — зазначив ректор університету Олександр Черевко

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького