Спеціальна сесія ЄВІ відбудеться для вступників до магістратури.

У зв’язку з тим, що по Україні значна кількість вступників не склали ЄВІ (єдиний вступний іспит з іноземної мови) для вступу у магістратуру, буде організовано спеціальну сесію ЄВІ 19 вересня (проте, на платній основі). Вступники, які складуть ЄВІ 19 вересня зможуть вступити у магістратуру у додаткову сесію вступної кампанії, при чому не лише на заочну, а й денну форму навчання. 

Для цього потрібно з 17 по 25 серпня зареєструватися для складання ЄВІ у відбірковій комісії свого навчально-наукового інституту (або на електронну адресу приймальної комісії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у терміни, відведені для реєстрації, вступник має надіслати сканкопії (фотокопії):

  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для формування екзаменаційного листка (ЗРАЗОК АНКЕТИ додається, його слід роздрукувати, розбірливо заповнити, підписати, відсканувати/сфотографувати);
  • документа, що посвідчує особу (1-2 сторінки);
  • облікової картки платника податків (за відсутності — фото/ксерокопія документа, що засвідчує його відсутність);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для складання ЄВІ);
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої, розміром 3Х4 у форматі jpg або pdf) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

2. У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові. У тексті листа обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

3. Приймальна комісія перевіряє правильність заповнення заяви та відповідність надісланих документів, здійснює реєстрацію, формує екзаменаційний листок. Скановану копію екзаменаційного листка приймальна комісія надсилає вступнику на електронну адресу, вказану в анкеті. Вступник має перевірити внесені дані та, в разі виявлення помилок, звернутися в приймальну комісію для їх виправлення).

4. Оформлений екзаменаційний листок видається вступнику особисто або надсилається поштою (якщо вступником зазначено про таку необхідність в анкеті).

  • 01 – 18 вересня — подати до відбіркової комісії заяву про вступ та відповідні документи;
  • 19 вересня — скласти єдиний вступний іспит;
  • 23 – 25 вересня — скласти фахове вступне випробування з обраної спеціальності;
  • 12 жовтня вийде наказ про зарахування і з 15 жовтня вступники у магістратуру приступлять до навчання.

Приймальна комісія ЧНУ