26 квітня, у день пам’яті про Чорнобильську катастрофу, було проведено тематичний круглий стіл.

Організатори — ННІ природничих та аграрних наук ЧНУ ім. Б. Хмельницького спільно з Управлінням екології та природних ресурсів Черкаської ОДА, Черкаським інститутом пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України та комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської ради.

Від Черкаського національного університету з доповідями виступили доцент кафедри клітинної біології та методики викладання біологічних дисциплін Вадим Соколенко, завідувач кафедри біології, екології та агротехнологій Олександр Спрягайло та старший викладач цієї ж кафедри Олександр Ілюха.

Учасники круглого столу наголосили на необхідності не лише пам’ятати уроки вікопомної аварії, а й робити з неї правильні висновки та не допускати вторинного забруднення радіонуклідами нових територій під час ведення господарської діяльності.

ННІ природничих та аграрних наук