У межах підготовки фахівців зі спеціальності 201 «Агрономія» студентам прочитав лекцію запрошений експерт — кандидат біологічних наук, керівник агробіологічної лабораторії «Інститут здоров'я рослин» компанії «UKRAVIT SCIENCE PARK» (Ukravit Science Park) Володимир Конограй.
Тема лекції: «Впровадження елементів точного землеробства та Агро ІТ рішення в сучасному агровиробництві». У межах вивчення дисципліни «Менеджмент в агрономії» лектор разом із присутніми студентами та викладачами обговорили різні аспекти впровадження елементів точного землеробства та Агро ІТ рішення в сучасному агровиробництві. Під час лекції студенти також поспілкувалися із фахівцем про сучасні проблеми та особливості функціонування аграрної галузі в умовах воєнного стану, а також її перспективи.
— Інвестуйте у свої знання і це забезпечать вам майбутнє, — підсумував на завершення Володимир Конограй.

ННІ природничих та аграрних наук