Медіаактивності до Дня журналіста відбулися на Університетській площі 6 червня. Ініціювала захід кафедра журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у партнерстві з «Biopharma plasma».

Студенти й викладачі університету вкотре ініціювали збір коштів, які будуть надіслані волонтерці, випускниці-журналістці Вікторії Хамазі.

— Сьогодні професійне свято — День журналіста. Черкаський національний університет готує медійників понад 20 років. Кожен із випускників — привід для нашої гордості, вдячності за професіоналізм та джерело викладацького натхнення. Війна змінює фактуру професії, але засадничі принципи журналістики набувають ще більшої цінності. Символічним професійним колом єднання із журналістською спільнотою розпочали цей день. Єднаймося заради Перемоги!» — звернулася до студентської спільноти завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко.

Розпочали захід із символічного професійного кола єднання та руханки.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор Олександр Черевко:

— Свобода слова — одне із гасел українських революцій часів незалежності. Її виборювали багато поколінь патріотів, а сьогодні віддають за неї своє життя в російсько-українській війні. Нині журналістика надзвичайно важлива. Ми повинні протидіяти агресивній ворожій пропаганді. Нам потрібні докази про цю війну. А медійники, ризикуючи життям, документують воєнні злочини й воюють у Силах оборони України, як наш студент-журналіст Олександр Коцуконь, який загинув під час оборони Маріуполя. Бажаю бути гідними професії й ніколи не пошкодувати про свій вибір! Слава українській журналістиці! Слава Україні!

Привітати медійників зі святом завітали запрошені гості: Роман Сущенко, перший заступник голови Черкаської обласної ради, журналіст Укрінформу, колишній політвʼязень Кремля, а також заступник директора з якості «Biopharma plasma» Тетяна Портянко.

Завершили захід із нагоди професійного свята вікториною від «Biopharma plasma» та медіапікніком.

Пропонуємо переглянути відео від Студентського телебачення:

Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Фото: Ольга Вишнивецька, студентка 4-ВБ курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій