Колектив та студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у заходах до Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Незалежності України.

Традиційно у цей день містяни зібралися на Соборній площі Черкас. Тут, під час виконання Державного Гімну України, на флагштоку замайорів синьо-жовтий прапор.

— Державний Прапор України — це символ нашої незалежності, нашого європейського майбутнього, це символ вільної, непереможної та сповненої гідності нації. Саме таких громадян виховує колектив Черкаського національного університету, — зазначив перший проректор Василь Мойсієнко.

Під час святкового заходу відбулася церемонія нагородження. Міський голова Черкас вручив цінний подарунок професору ЧНУ імені Богдана Хмельницького, активісту Черкаської обласної громадської організації «Спілка офіцерів України», капітану запасу Віталію Масненку.

Нині кожен з нас має докласти максимум зусиль, щоб синьо-жовтий прапор завжди майорів над усією Батьківщиною, адже головним обов’язком українців є відповідальність перед нинішнім та прийдешнім поколіннями.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького