Запрошуємо взяти участь у вебінарах січня 2021 року. Традиційно вони пройдуть у WEBEX.

Необхідна попередня реєстрація, для якої треба перейти за посиланнями, що наведені біля обраного вебінару, натиснути на слово Register та заповнити анкету. Зверніть увагу, що деякі вебінари розпочинаються не в традиційний час та мають різну тривалість. Учасникам що відвідають більш як 90% часу надсилається електронний сертифікат. Зважайте, що підключення до вебінару може відбирати до 5 хвилин, розпочинайте не пізніше ніж за 5 хвилин до початку вебінару. Посилання на підключення отримаєте в листах нагадування за добу та за годину до кожного вебінару.    

5 січня 2021

15:15–16:45

Тема: «Ресурси Clarivate для наукової діяльності

Тези: Оглядовий вебінар по можливостям платформі Web of Science в новому інтерфейсі для пошуку, аналізу наукової літератури з застосуванням базового та розширеного пошуку, виявленню найвпливовіших публікацій, установ, науковців, видань. Збереженні та роботі з документами в референс-менеджері EndNote. Аналізу здобутків науковця в базі Web of Science Core Collection та авторському профілі Publons. Протягом 1,5 годинного вебінару відпрацюємо повний цикл роботи з науковою літературою і обговоримо запитання можна залишити в реєстраційній анкеті. Розрахований на тих хто починає роботу з ресурсами.

Реєстрація:   https://bit.ly/3nJQzEr  

14 січня 2021

12:15–13:00

Тема: Essential Science Indicators

Тези: Оглядовий 45 хвилинний вебінар-демонстрація можливостей аналітичного інструменту Essential Science Indicators в якому представлені високоцитовані роботи з більш ніж 12 тисяч видань, які відносяться до 22 категорій і у порівнянні з роботами того самого типу, дати публікації та предметної галузі протягом останніх 10 років потрапляють до 1% цитувань. Дозволяє проводити аналіз високоцитованих авторів, установ, країн, журналів.

Реєстрація:   https://bit.ly/3rmToxG  


14 січня 2021

16:15–17:15

Тема: Хижацькі видання: розпізнати і не припуститися помилки

Тези: Важливим етапом наукової діяльності є оприлюднення отриманих даних. З появою електронних видань, відкритого доступу, створення видання технічні аспекти не є досить складними. В деяких країнах формалізуються вимоги до видань в яких мають бути оприлюднені результати що виносяться на захист або отримання наукових звань. Мета цього в кращому представленні науковій спільності здобутків науковців. Проте часто через відсутність досвіду, науковці як молоді так і з досвідом стають жертвою хижацьких видань, які з’явилися у відповідь та вимоги ринку, не є майданчиками для обміну досвідом а часто є або піратськими копіями знаних видань, або намагаються під них мімікрувати. Публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Протягом вебінару обговоримо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у наприклад Web of Science Core Collection.

Реєстрація:   https://bit.ly/2M3XYkl  


28 січня 2021

16:15–17:15

Тема: Web of Science Core Collection у новому інтерфейсі

Тези: Новий рік тішить нас новим інтерфейсом Web of Science Core Collection. На онлайн демонстрації перевіримо чи всі знайомі функції доступні лише однієї - головної бази на платформі, дізнаємося що очікувати від прийдешніх оновлень, як формувати, редагувати запит за певною темою, використання символів скорочення та заміни, зберігати результати в тому числі обирати видання для публікації, аналізувати їх через створення звітів по цитуванню робіт та пов’язаних записів. Формування списку відмічених публікацій. Не залишаться без відповіді всі питання які буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація: https://bit.ly/3nIGN5H

Записи попередніх вебінарів на ютуб-каналі
Вебінари російською мовою 
Вебінари мовами Евросоюзу 
Корисні посилання:

Clarivate