Третє загальнокомандне місце виборов Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького у XVI літній Універсіаді України з легкої атлетики серед закладів вищої освіти.

Це дуже вагомий результат, враховуючи те, що в фіналі Універсіади брали участь спортсмени з 50 університетів України.

Як розповів директор навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров’я Леонід Нечипоренко, ЧНУ успішно представили 17 студентів.

Тетяна Безшийко стала чемпіонкою Універсіади, виборовши золоту нагороду в естафеті (дистанція — 400 метрів з бар'єрами). ПідгоСтував спортсменку заслужений тренер України Валерій Масляков.

Валентина Михайлик виборола бронзову нагороду в естафеті (дистанція — 10 тисяч метрів). Тренери Валентини — Леонід та Олена Нечипоренки.

Фаїна Кошова, Єкатерина Артеменко, Даша Ополончик здобули бронзове місце в естафеті (дистанція — 4*100 метрів) на XVI літній Універсіаді України.

Наші спортсмени також продемонстрували вагомі успіхи під час XVI літньої Універсіади України з плавання.

Анна Шкурко виборола бронзову нагороду в комплексному плаванні (дистанція — 200 метрів). Підготував спортсменку Віктор Фіщук.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького