Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького планує відкрити у Звенигородці навчальний центр.

Ректор Олександр Черевко, перший проректор Василь Мойсієнко, проректор з адміністративно-господарської діяльності Юрій Удовенко, керівники відділів ЧНУ побували у Звенигородці та провели підготовчу роботу.

Були підписані угоди про співпрацю з головою Звенигородської районної державної адміністрації Юрієм Піковським та головою Звенигородської районної ради Сергієм Струком.

Відповідну угоду укладено також зі Звенигородською об’єднаною територіальною громадою.

— Вважаю, що створення цього навчального центру — справа перспективна і потрібна для людей. Адже в період пандемії не всі готові і фінансово спроможні відпускати дітей на навчання. Ми йдемо назустріч жителям регіону і допоможемо отримати якісну освіту, не виїжджаючи за його межі. Саме з цією метою побував зі своєю командою у Звенигородці. Оглянули люб'язно надане Звенигородською об'єднаною територіальною громадою приміщення. Запланували зробити поточний ремонт та переоснащення. Обговорили перспективи розвитку великої Звенигородщини та освітні послуги, які йому сприятимуть. Плани скріпили угодами про співпрацю. Готуємо презентацію університету у Звенигородці на початку червня. Чекаємо вступників уже цього літа! — зазначив Олександр Черевко.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького