У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького триває соціально-психологічний проєкт.

Рівно 91 днів тому росія почала повномасштабне вторгнення в Україну і змінила життя кожного українця кардинально й надовго.

Ми запропонували нашим викладачам, аспірантам, студентам, працівникам дати відповідь на чотири питання, які наразі хвилюють всіх українців.

Сьогодні знайомимо вас з новою героїнею нашого проєкту. Як наближує нашу спільну перемогу у війні з рашистськими окупантами, своїм досвідом поділилася студентка 3 курсу спеціальності «Медицина» ННЦ «Медичний інститут» Анна Чорновіл.

—  Україна чи закордон і чому?

— Я перебуваю закордоном зі своїми дітьми. Було прийнято рішення — вберегти їх від наслідків бойових дій.

— Як війна змінила ваше життя?

— Мені здається, немає жодної людини, на чиє життя не вплинула ця війна. Тут я волонтерю, як і з початку війни.

— Звідки черпаєте сили?

— Надихає думка про той час, коли повернусь додому і обійму всіх, кого знаю.

— Яку мрію хочете здійснити після нашої перемоги?

— Хочу повернутися на свою роботу. Я і працювала, і навчалась. Встигала все. Тоді це здавалось дуже важко, але сьогодні ці часи згадуєш з теплом і легкістю. Тому що, де б ти не був, найкраще — вдома. Дуже чекаю зустрічі з усіма.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького