У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького  триває соціально-психологічний проєкт.

Рівно 80 днів тому росія почала повномасштабне вторгнення в Україну і змінила життя кожного українця кардинально й надовго.

За ці дні ми переоцінили багато речей та дізналися чимало нового. Українська нація — міцніша, ніж здавалося. Любов до Батьківщини сильніша, ніж боязнь смерті. Ворог —  не такий вже й страшний, якщо ти справді любиш свою землю.

Ми запропонували нашим викладачам, аспірантам, студентам, працівникам дати відповідь на чотири питання, які наразі хвилюють всіх українців.

Героїня цього відео — випускниця та фахівець І категорії Черкаського національного унівеситету імені Богдана Хмельницького, а нині  — пресофіцер  Територіального центру комплектування у Черкаській області. Тож чому вибрала Україну, а не закордон, як війна змінила життя, що надихає і яку свою мрію хоче здійснити насамперед після перемоги  розповідає Аліна Кривошея.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького