У межах співпраці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з Черкаською обласною організацією Товариства Червоного Хреста у гуртожитку № 1 відремонтовано дах.

Меморандум про співпрацю між університетом і товариством був підписаний у серпні. Відтоді представники «Червоного Хреста» передали кілька гуманітарних вантажів для тих, хто знайшов прихисток у гуртожитках ЧНУ. Вимушено переміщені особи отримали кухонні, гігієнічні, продуктові набори, матраци, побутову техніку тощо.

Ще однією нагальною потребою, яку партнери допомогли вирішити, став ремонт дахів у гуртожитках.

— Черкаська обласна організація Червоного Хреста, Канадський Червоний Хрест допомагають нам поліпшувати побутові умови переселенців. Наразі критичною є ситуація з аварійними дахами.  Наші партнери буквально за місяць оперативно провели ремонт покрівлі гуртожитку № 1. На часі — інші спільні проєкти. Дякуємо за співпрацю! — розповів ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького