Сьогодні, 26 квітня, в Україні згадують подію 33-річної давнини, що сколихнула увесь світ — аварію на Чорнобильській атомній електростанції.

Традиційно разом із керівництвом міста, області та місцевими жителями, колектив Черкаського національного університету вшановував жертв аварії на Чорнобильській АЕС.

Зібравшись біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля», учасники заходу вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів і взяли участь у молебні за участі представників релігійних конфесій. Після цього викладачі й студенти поклали квіти до пам’ятного знаку.

— Чорнобиль став символом людської біди, горя, страждання, покинутих домівок. Через 33 роки Україна і досі пожинає плоди Чорнобильської трагедії. Зважаючи на це, ми маємо робити висновки з минулого, прагнути до порядку і організованості, — зазначив ректор університету Олександр Черевко.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького