Народний ансамбль народного танцю «Черкащанка» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяв участь в обласному святі танцю, присвяченому 128-річниці від дня народження Василя Авраменка, уродженця Черкащини, в українській діаспорі відомого як «батько українського танцю».

Організатор — відділ народної творчості обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Черкаської обласної ради.

На конкурсі представили дві композиції в жанрі народного танцю — «Ми діти твої, Україно» та «На хвилях Дніпра». Художній керівник — Заслужений працівник культури України Валентин Луценко.

За високий рівень виконавської майстерності, вагомий внесок у збереження, розвиток та популяризацію хореографічного мистецтва колектив нагороджено грамотою.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького