bgb

На вас чекають цікаві конкурси, лотерея, мехенді, та інші розваги. Захоплива вікторина покаже, хто із гостей найкраще знає історію «Freebook» та буккросингу загалом. Любителі містики зможуть дізнатися про своє найближче майбутнє із сторінок відомих книг. Хорошого настрою додадуть пісні під гітару та гарячий чай із різними смаколиками.

До новорічних свят буккросери «Freebook» проведуть незвичний обмін книгами. Якщо хочеш отримати нову книжку, принеси ту, яку уже прочитав. Ризикни та обміняйся на осліп із іншими гостями свята.

Найактивніші отримають чимало крутих подарунків від наших партнерів скандинавського кафе Fika, кінотеатру Multiplex, Coffeine та KavaPoint. Також буккросинг-клуб проводить у Facebook та Instagram розіграш двох книг «Не озирайся і мовчи» Макса Кідрука та ретророману «Втікач із Бригідок» Андрія Кокотюхи з підписом автора.

Проведіть гарно вечір разом із командою «Freebook». Чекаємо на вас у четвер 7 грудня у студентському кафе о 17:00. Не запізнюйтеся, буде весело!

Анна Орел, буккросинг-клуб «Freebook»