Запрошуємо студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького зробити перший крок до успіху в бізнесі — взяти участь у бізнес-турнірі «Стратегія фірми-2020».

Студенти зможуть повчитися управляти компанією, знайти способи для виведення свого інтерактивного підприємства в лідери ринку.

Ті, хто зможе «покласти на лопатки» конкурентів, отримає призи від організаторів і спонсорів турніру.

Реєстрація на VIIІ Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми-2021» активно триває.

Реєструйся у Студентській лізі. Також є Сімейна ліга для команд із родин і Ліга наставників для учителів та викладачів.

Участь у турнірі абсолютно безоплатна для учасників будь-якої ліги. Ти отримаєш власну інтерактивну компанію у бізнес-симуляції ViAL+ та змагатимешся за найкращі показники її діяльності із гравцями з усієї України.

І з цього року можна брати участь разом зі своїм друзями у групі.

Реєструйся за посиланням, розкривай у собі кращі якості підприємця й управлінця.

Удачі й перемоги!