Директор ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Андрій Касян взяв участь в обласному форумі «Пізнаю Україну: практичні інструменти утвердження української ідентичності серед молоді».
Як спікер виступив на панельній дискусії: «Якою є українська ідентичність сьогодні?». Захід об'єднав представників територіальних громад, освітян, керівників гуртків, представників ГО та активістів, які працюють із молоддю.
Програма заходу досить була досить насиченою. Особливе зацікавлення викликала презентація програми з утвердження української національної та громадянської ідентичності Черкаської області на період до 2030 року.
Цікавими були практичні майстерки та гейміфікація, настільні ігри та квізи як сучасний інструмент просвіти.
Наприкінці події учасники ознайомилися з досвідом кращих кейсів черкаських організацій.
Захід реалізується Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром спільно з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту ЧОВА. Учасників привітав заступник голови Черкаської ОВА Олександр Шамрай та Олена Левченко, директорка Молодіжного ресурсного центру.
Серед спікерів також були Ілля Марʼян, координатор ГО «Поклик Яру», Оксана Савченко, підприємиця та волонтерка, засновниця ініціативи «Правильні тачки», у її заліку понад півтори сотні пригнаних з-за кордону авто для ЗСУ.
http://cdu.edu.ua/news/andrii-kasian-vziav-uchast-v-oblasnomu-forumi-z-utverdzhennia-ukrainskoi-identychnosti-sered-molodi.html#sigProId5e7fb0d921
ННІ міжнародних відносин, історії і філософії

