Пропонуємо студентам, аспірантам та науковцям ЧНУ ім. Б. Хмельницького ознайомитися з добіркою актуальних міжнародних можливостей.

Програма Фулбрайта для молодих науковців (США)

Деталі за посиланням

Цільова аудиторія: науковці, аспіранти, адміністративні працівники ЗВО віком до 45 років з досвідом роботи від 2 років.

Тривалість стажування: 6-9 місяців.

Фінансові аспекти: організатори надають щомісячну стипендію, кошти на літературу, медичну страховку, оплачують витрати на подорож.

Дедлайн - 1 листопада 2022 року.

Наукові стажування у Прінстонському університеті

Деталі за посиланням

Цільова аудиторія: науковці з гуманітарних наук, які отримали ступінь кандидата наук не давніше 1 січня 2021 року; аспіранти, захист дисертацій яких відбудеться до 15 червня 2023 р.

Дедлайн: 2 серпня 2022 року.

Вишеградська стипендія на дослідження в Архіві відкритого суспільства (Будапешт)

Деталі за посиланням

Цільова аудиторія: науковці, митці та журналісти.

Тематика досліджень: уроки Холодної війни.

Обсяг гранту: 2700 євро. Грант охоплює доступ до архівів, квитки до та з Будапешта, проживання на 2 місяці та повсякденні витрати.

Дедлайн - 25 липня 2022 року.

Премія Кабінету Міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних технологій

Цільова аудиторія: науковці.

Дедлайн: 1 серпня 2022 р.

Конкурс "Молодий вчений року"

Цільова аудиторія: науковці.

Дедлайн: 1 вересня 2022 р.