Зустріч студентської ради ЧНУ імені Богдана Хмельницького із представниками спортивного департаменту студентського парламенту, групою «Вітер змін» Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася 19 жовтня.

Детальніше...

Новообрані органи студентського самоврядування Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розпочали активну роботу. Виборні представники і голови студрад навчально-наукових інститутів та факультетів, гуртожитків університету, члени студентських рад та голова студактиву університету, другокурсник ННІ інформаційних та освітніх технологій Олексій Ткаченко зустрілися з керівництвом університету для обговорення робочих питань на першому засіданні.

Детальніше...

Бердвочінг, або спостереження за птахами, є поширеним видом активного відпочинку у країнах Західної Європи та Північної Америки. Поступово цей вид діяльності набирає популярності й в Україні. До нього залучаються також студенти ННІ природничих та аграрних наук. Цьогоріч до бердвочерів ЧНУ ім. Б. Хмельницького доєднався Вахтанг Кіпіані — відомий історик, журналіст та публіцист. 

Детальніше...

Студенти ОП «Приватне право та інтелектуальна власність» започаткували неформальні зустрічі з відомими та успішними людьми. У форматі «Public Talk» відомі люди Черкащини зустрічатимуться зі студентами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та ділитимуться своїм досвідом, напрацюваннями й життєвими принципами.

Детальніше...

Відзавтра, 21 жовтня, в областях, де встановлений «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки, буде посилено карантинні заходи. Про це повідомляє заступник голови Черкаської облдержадміністрації Лариса Кошова на своїй сторінці у фейсбуку.

Детальніше...

«Що ви хотіли б сказати університету-ювіляру?» — із таким питанням студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій звернулися до гостей урочистої академії, присвяченої 100-річчю ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Детальніше...

На минулому тижні студенти 1-2 курсів спеціальності «Російська й англійська мова» познайомилися з університетським «Музеєм українського рушника».

Детальніше...

У 100-річній історії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького особливу сторінку посідають 1950 – 1960-ті роки, коли на карті України у 1954 році постала Черкаська область. Разом з молодою областю стрімкого розвитку набув і ще зовсім недавно райцентрівський педінститут.

Детальніше...

Вітання від Національного університету фізичного виховання і спорту України та Спортивної студентської спілки України передав Євгеній Імас.

Детальніше...

Голова Спілки ректорів закладів вищої освіти України, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков привітав ЧНУ ім. Б. Хмельницького з ювілеєм.

Детальніше...