Із нагоди Дня Збройних Сил України до студентів кафедри військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького завітав командир Черкаського зонального відділу військової служби правопорядку, полковник Сергій Чередніченко.

Детальніше...

Розвиток вузівської науки, зокрема природничих напрямів, є важливою складовою розбудови високотехнологічної економіки і суспільно-економічного успіху держави. Тому Міністерство освіти і науки України приділяє значну увагу стану дослідницької бази університетів та докладає зусиль для її розвитку.

Детальніше...

Міністерство освіти і науки представило новий сервіс для науковців – Open Ukrainian Citation Index (OUCI). Open Ukrainian Citation Index (OUCI) — це проєкт створення пошукової системи та база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, що використовують сервіс Cited-by від Crossref та підтримують Initiative for Open Citations.

Детальніше...

Зустріч із випускником Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, працівником «ПриватБанку» Андрієм Вовченком провели для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» в ННІ економіки і права. Такі заходи, зустрічі з успішними випускниками в інституті проводять систематично.

Детальніше...

Уперше в Черкасах, вдруге в Україні відбувся Всеукраїнський студентський турнір з кіберспорту — «Ukrainian University Open 2019 Winter Cup» з ігор «Dota2» та «CS:GО». Одним зі співорганізаторів є Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, де й проводилася фінальна частина змагань 9 грудня.

Детальніше...

Уперше в Черкасах, вдруге в Україні велику кількість прогресивних та активних поціновувачів комп’ютерних ігор та кіберспортивних турнірів зібрав Всеукраїнський студентський турнір з кіберспорту — «Ukrainian University Open 2019 Winter Cup» з ігор «Dota 2» та «CS:GО». Одним зі співорганізаторів є Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, де й проводилася фінальна частина змагань 9 грудня.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького працює експертна комісія Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти  з метою акредитації освітньої програми спеціальності 014 Середня освіта (014.09 Інформатика) за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. 

Детальніше...

Уперше в Черкасах, вдруге в Україні! 9 грудня Черкаський національний університет приймає фінал Всеукраїнського кіберспортивного турніру серед студентів України «Ukrainian University Open 2019 Winter Cup» з Dota2 та CS:GО.

Детальніше...

Навчально-науковий інститут, який має найбільше вдалих стартів й успішних фінішів, медалей, кубків і призів на Черкащині, відзначив своє 70-річчя.

Детальніше...

Одним із партнерів проведення Всеукраїнського кіберспортивного турніру серед студентів України «Ukrainian University Open 2019 Winter Cup» є Черкаська гімназія № 9. Під час проведення фінальної частини змагань у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького команда з робототехніки «Kiborgs.UA» розважатиме глядачів у зоні активностей для глядачів.

Детальніше...