bgb

Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького не просто долучається до жалобних заходів. Тут постійно досліджують цю тему, сприяючи збереженню пам’яті про геноцид українського народу та відновленню історичної справедливості.
Унаслідок багаторічного замовчування та політичних маніпуляцій, консенсусу у визначенні Голодомору  в світі та навіть у самій Україні не досягнуто. Тому це питання не втрачає актуальності і на 31-му році незалежності України. У програмі «Актуальна розмова» на телеканалі «ВІККА» на питання про кількість жертв, причини та наслідки масового знищення українців, відповідає науковець ЧНУ, професор Сергій Корновенко, який багато праць присвятив темі українського села.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького