bgb

Наукова школа професора Тарасенкової Н. А. сформована наприкінці 90-х рр. ХХ ст. Досліджує актуальні проблеми математичної освіти. Відома науковій громадськості України, країн Центральної та Східної Європи, Балтії, США.

На ґрунті цієї школи започатковано проведення міжнародних науково-методичних конференцій “Проблеми математичної освіти”. За результатами досліджень захищено 2 докторські та 11 кандидатських дисертацій, готуються до захисту 5 докторських і 7 кандидатських дисертацій, опубліковано понад 500 наукових праць у вітчизняних і зарубіжних наукових виданнях, із яких 6 монографій, 10 шкільних підручників із математики, алгебри й геометрії, виданих зокрема й іншими мовами (кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською), 150 навчальних і навчально-методичних посібників для загальноосвітньої та вищої школи. Учені систематично беруть участь у міжнародних і всеукраїнських наукових конференціях.