bgb

Наукова школа професора Мінаєва Б. П. сформована наприкінці 80-х рр. ХХ ст. Підґрунтям для формування школи стали квантово-хімічні дослідження електронної будови, спектрів і реакційної здатності органічних і неорганічних речовин, металокомплексів і нанокластерів.

Робота школи відома науковій громадськості багатьох країн світу, що засвідчують більше 1500 покликань і цитувань праць цієї школи, які зафіксовані в таких базах даних, як «Science Citation Index», «Scopus», «Scholar» та інші. Представники цієї школи беруть активну участь у багатьох міжнародних конференціях у США, Швеції, Швейцарії, Норвегії, Польщі, Фінляндії, Чехії, Франції, Англії, Німеччині, Іспанії та Італії. За результатами досліджень опубліковано понад 600 наукових праць, із яких 250 – у провідних закордонних виданнях. Найбільш плідними можна вважати останні 4 роки. Це засвідчує динаміка публікацій (цитувань), починаючи з 2011 року: 15 статей (192 цитування), 16 (195), 18 (295), 18 (394). За 3 місяці 2015 року маємо 6 статей і 110 цитувань.