bgb

Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв (ДП «ГДІП») з нагоди 10-річчя героїчного спротиву України російській агресії та 30-річчя приєднання України до Програми НАТО «Партнерство заради миру» запрошує студентів закладів вищої освіти взяти участь в конкурсі есеїв «Незламна Україна та Європа».

Серед співорганізаторів події Університет «КРОК» та ТОВ «Фундамент». Партнерами є іноземні дипломатичні місії в Україні та музеї. Мета конкурсу формування в української молоді посиленого інтересу до героїчної історії України та братніх європейських народів, спільної боротьби проти російської агресії, пошук юних талантів і патріотичне виховання.

Конкурс есеїв триває з 30 червня по 1 листопада 2024 року.

1-й етап — літній відбірковий — «Історико-культурна спадщина України очима молоді», «Україна — Європа. Єднання крізь віки». Протягом відбіркового етапу учасники надсилають свої роботи (нариси, есе) на електронну адресу конкурсу. Журі у складі представників організаторів і партнерів розглядає роботи та визначає фіналістів. Фіналістів нагороджують дипломами лауреатів конкурсу.

2-й етап — осінній/ фінальний. Протягом фінального етапу конкурсу фіналісти надсилають свої нові роботи (нариси, есе) на електронну пошту конкурсу. Журі визначає переможців конкурсу в окремих номінаціях. Перелік номінацій та тем для підготовки нарисів формують у додатку до положення про конкурс. Окремим додатком також надається перелік партнерів конкурсу. Спеціальні призи і нагороди можуть бути встановлені учасникам конкурсу співорганізаторами та партнерами під час проведення конкурсу.

З додатковими питаннями можна звертатися за тел.: +38(095)828-03-95 або на e-mai — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..