bgb

«Черкаському національному університету

ім. Б. Хмельницького — 95: історія та сучасність»,

присвячена 95-річчю заснування вищого навчального закладу

Основні напрями роботи конференції:

1. Зародження педагогічної освіти на Середній Наддніпрянщині.
  2. Історичний шлях Черкаського вищого навчального закладу: від інституту народної освіти до державного педагогічного інституту – державного університету і до Черкаського національного університету.
  3. Становлення і розвиток професорсько-викладацького колективу.
  4. Викладання в університеті природничих, гуманітарних та психолого-педагогічних наук у відповідності до кращих європейських стандартів та вимог Закону України про вищу школу.
  5. Роль і місце в історичній долі України випускників університету.
  6. Сучасний стан діяльності університету, перспективи та конкретні напрями перетворення університету в дослідницький вищий навчальний заклад.

До участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції запрошуються представники університетів України, вищих навчальних закладів Центрально-українського регіону, викладачі, випускники Черкаського вищого навчального закладу, представники громадськості, аспіранти, студенти, майбутні абітурієнти.

У програмі конференції передбачено ознайомлення її учасників з навчальною, спортивною базою, умовами проведення студентського дозвілля, проживання студентів та викладачів, а також із оновленими експозиціями музеїв університету: університетського, музею рушника, літературної історії Черкащини, археологічного, зоологічного, музею Б. Хмельницького.

Матеріали до виступів (тези) на конференції просимо надіслати на електронну адресу е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 15 лютого 2016 року. Передбачається, що матеріали конференції будуть видані в окремому збірнику.

Контактна особа: Чабан Анатолій Юзефович (067-606-55-42)

Відомості про автора(ів)

Прізвище, ім’я, по батькові ­­­­____________________

Науковий ступінь, вчене звання_________________

Місце роботи (повна назва)____________________Посада_____________

Домашня адреса______________________________

Контактні телефони___________________________

Назва статті__________________________________

ВИМОГИ ДО ПУБЛІКАЦІЇ:

• Електронний варіант статті подавати українською мовою.
  • Вартість публікації залежить від обсягу (сторінка тексту, оформлена відповідно до зазначених нижче вимог – 25 грн.)
  • Вимоги до публікації: формат – А-4; шрифт – Times New Roman Cyr; кегль – 14; інтервал – 1,5; поля: верхнє, нижнє, праве – 1,5 см, ліве – 3 см.
  • Стаття починається з позначення ініціалів та прізвища автора, які друкуються жирними, звичайними літерами у верхньому правому куті. Через інтервал, по центру, великими жирними літерами подається назва публікації. Через інтервал після назви подається коротка анотація українською мовою. З абзацу починається основний текст статті. Абзацний відступ – 10 мм.
  • Посилання в тексті подаються в квадратних дужках (забороняється робити автоматичні зноски), де перша цифра вказує номер за переліком посилань (перелік подається в кінці статті), що даються згідно порядку їх появи в тексті; після коми через інтервал друкується номер сторінки цитованого джерела (напр., [1, 234].) і тільки після закритої квадратної дужки ставиться крапка (або інший розділовий знак).
  • Наприкінці подається Список використаної літератури, оформлений у відповідності до стандартів.

Оргкомітет конференції